اموزش تصویری جت پرینتر

معرفی و نصب پایه دستگاه جت پرینتر

 

 

 

ویدیو معرفی پایه دستگاه جت پرینتر

فیلم معرفی و آموزش نصب پایه دستگاه جت پرینتر

 

مواردی که در این ویدیو به نمایش گذاشته شده است:

نصب کامل پایه جت پرینتر

در این ویدئو نحوه‌ی آموزش نصب پایه دستگاه جت‌‌پرینتر و اسمبل آن به طور کامل توضیح داده شده و نحوه‌ی نصب دستگاه جت‌پرینتر بر روی آن و نحوه ی اتصال قسمت قوطی هد و قسمت مانیتور دستگاه و نحوه‌ی استفاده از بست های مختلف و نصب فتوسل ( چشمی مخصوص جت‌پرینتر ) بر روی پایه و نحوه ی تراز کردن کل پایه توسط پایه های کف تراز و از طرفی نحوه‌ی تنظیم ارتفاع پایه دستگاه جت پرینتر در ارتفاع های مختلف و تنظیم قوطی هد در زوایای مختف بین 1 تا 90 در جه و فیکس کردن آن در این زوایا به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

جنس پایه دستگاه جت پرینتر(تاریخ‌زن)

جنس این پایه فلزی بوده و در مقابل ضربات احتمالی بسیار مقاوم است ودر صورت عدم نیاز به آن قابلیت جدا کردن بست ها و جمع شدن آن به راحتی وجود دارد

بر روی پایه اصلی (بدنه)یک عدد پریز برق طراحی شده تا در صورت نیاز به سیم بلند تر برای اتصال دستگاه جت پرینتر به خط(نوار نقاله) از آن استفاده شود.

پایه دارای یک جعبه ی چوبی بسیار مقاوم است و با توجه به دستگیره ی موجود بر روی جعبه به خوبی قابلیت حمل دارد

بدنه دارای رنگ کوره ای طوسی رنگ است تا به خوبی در محیط های صنعتی قابل تشخیص باشد و دارای وزن سبک برای جا به جایی هر چه راحت تر اپراتور در صورت نیاز باشد.

 

فیکس کردن پایه جت پرینتر

تمامی موارد طراحی شده بر روی پایه استاندارد می باشد و در صورتی که طبق نقشه موجود در جعبه یا ویدئو سر هم شود بسیار مقاوم می باشد و به خوبی جت پرینتر را در محیط های مختلف نگهداری میکند

این پایه قابلیت بسته شدن و فیکس داعمی توسط پیچ را دارد و میتوانید آن را به زمین محیط مورد نظر بسته تا در هیچ شرایط از حالت خود خارج نشود.

در صورت نیاز و یا وجود ابهام با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای تماشای ویدیو های بیشتر به بخش آموزش تصویری جت پرینتر و معرفی دستگاه های جت پرینتر مراجعه کنید و همچنین میتوانید مارا در کانال های آپارات و یوتیوب دنبال کنید.

nixonjet

لطفاً برای استعلام قیمت و خرید جت‌پرینتر دستی ، جت‌پرینتر صنعتی و لوازم جانبی جت‌پرینتر ها، ازصفحه تماس با ما شرکت نیکسون‌جت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *