جت پرینتر صنعتی نیکسون‌جت

جت پرینتر صنعتی چیست؟

دستگاه جت‌ پرینتر صنعتی چیست؟(تاریخ‌زن صنعتی چیست؟) یک نوع پرینتر است که با پاشش جوهر روی محصولات، برخی از اطلاعات را روی آن ها چاپ می کند. تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت را می توان مشهورترین اطلاعاتی دانست که از این طریق روی محصولات مختلف چاپ می شوند. جت پرینترهای صنعتی در واقع مرحله آخر تولید را تکمیل می کنند تا محصولات به صورت مناسبی به دست کاربران برسند. اکثر این جت پرینترها از تکنولوژی پاشش جوهر برای چاپ استفاده می کنند. در نتیجه سرعت و دقت آن ها معمولا بسیار بالا است. به همین دلیل است که در کارخانه ها و شرکت های بزرگ و کوچک از این محصولات استفاده می شود.

 

تاریخ‌زن صنعتی چیست؟جت پرینتر صنعتی نیکسون‌جت

دستگاه تاریخ‌زن صنعتی چیست؟(جت‌ پرینتر صنعتی چیست) تاریخ‌زن صنعتی در اصل همان جت پرینتر صنعتی است که در ایران آن را بیشتر با نام تاریخ‌زن میشناسند.

 

چرا باید از جت پرینتر استفاده کنیم؟

اگر دقت کرده باشد در بسته بندی محصولات دو نوع نوشته با فونت و نحوه چاپ متفاوت دیده می شود. در حالت عادی پوششی که برای بسته بندی به کار می رود در محلی جداگانه تولید می شود. در این حالت چاپ اطلاعات با حجم نسبتا بالا انجام می شود. تاریخ‌زن صنعتی یا همان جت‌پرینتر صنعتی این اطلاعات معمولا اطلاعات ثابتی هستند که روی همه بسته ها تکرار می شوند. بنابراین منطقی است که این پوشش ها به صورت جداگانه تولید شوند. جت پرینترها اگر چه سرعت بالایی دارند و می توانند با سرعت بالایی عمل چاپ را انجام دهند.

اما برای چاپ هایی که حجم نوشته ها بسیار بالا است، مناسب نیستند و معمولا از سایر روش ها چاپ استفاده می کنند. اما برخی اطلاعات وجود دارند که به صورت مداوم تغییر می یابند. بنابراین نیاز است که این تغییرات به سرعت اعمال شوند. برای مثال تاریخ تولید به صورت روزانه تغییر پیدا می کند. در این حالت است که جت‌پرینترهای صنعتی وارد عمل شده و فرایند چاپ را انجام می دهند.

 

لطفاً برای استعلام قیمت و خرید جت پرینتر  و لوازم جانبی محصولات ما، ازصفحه تماس با ما شرکت نیکسون جت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *